فوناتیم مرکزی جامع، جذاب و تلفیقی در آموزش چهار مهارت اصلی زبان فارسی (Farsi) به غیرفارسی‏‌زبانان در بین دیگر مراکز آموزش زبان‏های بین‏‌المللی برپا کرده است. در این مرکز آموزش بر مبنای چارچوب مرجع آموزش زبان فارسی (Persian) می‏‌باشد. و تلاش بر این است تا کاستی‏‌های این عرصه را برای فراگیران زبان فارسی (غیرفارسی زبانان و نسل‏های دوم و سوم ایرانیان خارج از کشور) جبران نماید.

سهفث 3 800x237 - آموزش زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان
Teaching Farsi

کلاس های آنلاین یا حضوری یا پکیج؟

کلاس‏ها هم به صورت خصوصی و هم گروهی و عمدتا بصورت آنلاین برگزار می شوند. در حال حاظر و با توجه به شرایط و محدودیت هایی که کرونا برایمان ایجاد کرده کلاس های آنلاین بصرفه ترند شما در منزل یا هرجای دیگری که هستید می‌توانید زمان خود را صرف یادگیری کنید حتی  زمانی را که صرف رفت و آمد به کلاس می‌کنید را می‌توانید صرف یادگیری یک مهارت دیگر کنید. کلاس های آنلاین دسترسی آسان شما به اساتید سراسر ایران و البته خارج از کشور فراهم می‌کند. علی الخصوص برای کسانی که از خارج از کشور درخواست آموزش زبان فارسی را دارند.

در مقایسه کلاس های حضوری و پکیج می‌توان اشاره کرد. که در یادگیری زبان های خارجه مفید تر و تاثیر گذارترند. مخصوصا در حیطه ی صحبت کردن که شما می‌توانید. هرجلسه در کلاس رفع اشکال کنید و بازخورد مفیدی از استاد و کلاس دریافت کنید. حالا این نکته را هم در نظر بگیریم که پکیج و فلش کارت می‌توانند. زمان های سوخته شما با چاشنی آموزش زبان فارسی ترکیب کنند. با استفاده از پکیج و فلش کارت هرساعت از شبانه روز می‌توانید. به آموزش زبان فارسی بپردازید.

 

دلایل نیاز به شروع یا تداوم آموزش فارسی:

  • زندگی در جامعه‏‌ای به دور از زبان مادری
  • بالا بردن سطح استانداردهای آموزشی در مقاطع مختلف آموزش زبان فارسی
  • با توسعه منطقی این دوره در کشور غیرفارسی زبان، به تولید علم در زمینه زبان فارسی کمک خواهد شد.
  • پیشرفت دانش و فناوری در این حیطه تخصصی ایجاب می‏کند. که دانشگاه‏ها و مدارس و موسسه‏‌های واجد شرایط آموزش زبان فارسی نیز فعالیت داشته باشند.
  • حضور افراد خلاق در میان مدرسان آموزش زبان فارسی که زبان مادری خودشان فارسی است. موجب کاهش اشتباهات ناشی از دخالت‏های غیرتخصصی در امر آموزش می‏‌شود.
  • راه‏‌اندازی یا تداوم تربیت نیرو توسط کمیته برنامه ریزی راهبردی رشته زبان فارسی
  • با توجه به ضعف آموزش زبان فارسی در بیشتر نقاط دنیا، گسترش این دوره موجب پیشرفت رشته زبان فارسی می‏‌شود.
  •  

چه کسانی به آموزش زبان فارسی علاقه مندند؟

زبان فارسی بسیار گسترده است و از زمان های کهن در بسیاری از کتیبه‌ها و آثارقدیمی وجود دارد و در ادبیات کلاسیک، شعر و تاریخ و هنر بسیار مورد توجه است. همچنین  پیشرفته بودن کشورمان در بحث کار و تحصیل ، نظر افراد غیرفارسی را جلب کرده و آن‌ها درخواست حضور در ایران برای کار و تحصیل  و حتی گردشگری و مترجمی برای همزبانان خود را دارند و انجام این امور به یادگیری درست و حرفه ای زبان فارسی آنها بستگی دارد که گروه فوناتیم تمام شرایط را مهیا کرده است. افراد زیادی در دانشگاه های ایران مشغول به تحصیل در رشته زبان و ادبیات فارسی، مهندسی، پزشکی، علوم اقتصاد، الهیات و غیره می باشند.

 

یادگیری زبان فارسی برای چه گروه سنی ای مناسب است؟

دوره های آموزش زبان فارسی مختص سن و یا گروه خاصی نبوده و برای کودکان و بزرگسالان برگزار می شود. که یکی از آموزشگاه های برگزار کننده دوره های آموزشی زبان فارسی تیم حرفه ای فوناتیم بوده. که با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین اساتید زبان و ادبیات فارسی و به صورت کاربردی. به آموزش زبان فارسی برای هر مقطع سنی با بروز ترین منابع و متدهای حال حاضر به صورت حضوری و آنلاین می پردازد.

 

روش آموزش زبان فارسی در فوناتیم چگونه است؟

برای آموزش زبان فارسی انتخاب رویکردها و روش‏های یادگیری متناسب با یادگیرندگان انجام می گیرد تا آنها بتوانند  با تسلط و مهارت کافی زبان فارسی را بکار ‏گیرند. محتوای برنامه‏ زبان‏‌آموزی دوره‏‌های موسسه فوناتیم، با توجه به مهارت‏های زبان فارسی، در دو حوزه سازماندهی شده است:

الف) مهارت خواندن (روش کلی): از یک سو بر قلمرو دریافتی یا ادراکی زبان تمرکز داریم، بنابراین درست دیدن، درک خوانداری و درک شنیداری را کلاس زبان فارسی آموزش می‏‌دهیم و از سوی دیگر با قلمرو تولیدی زبان پیوند می‏‌یابد و در فرایند یاددهی-یادگیری به ریزمهارت‏های خوانداری مانند رعایت آهنگ، لحن کلام، تکیه، مکث و درنگ در خوانش متن و سخن گفتن انتقادی می‏‌پردازیم. پس به صورت دقیق‌تر می توانیم بر روی لهجه زبان فارسی شما کار کنیم.

ب) مهارت نوشتن (روش جزئی): نوشتن یکی از مهارت‏های زبانی است که از طریق آن شخص می‏تواند اندیشه‏‌ها، باورها، احساسات و تجربه‏‌های دیداری، شنیداری و خوانداری خویش را به نوشتار درآورد. مهارت نوشتن به نویسنده این توانایی را می‏‌دهد. تا در مورد مطالبی که می‏‌خواهد بنویسد،. تفکر کند و نوشته‏‌های خود را پیرایش و ویرایش کند. نویسنده هر چه در به کارگیری هنجارهای نگارشی تواناتر باشد. مطلبی که می‏‌نویسد منسجم‏‌تر خواهد بود. و پیام‏ او شفاف و روشن به خواننده انتقال خواهد یافت.

 

چرا فوناتیم؟!

وبسایت فوناتیم یکی از مراکز پیشرو در حیطه آموزش زبان خارجی بخصوص آموزش و یادگیری زبان فارسی می باشد. و با استفاده از اساتید دانشگاههای ایران بصورت تخصصی و حرفه ای به آموزش زبان فارسی پردازد. همچنین هر روز دهها نفر از سراسر دنیا متقاضی یادگیری و آموزش زبان فارسی. به تیم ما رجوع می کنند.

مشاوره رایگان کلاس های آنلاین

برای دریافت مشاوره کلاس های خصوصی و آنلاین زبان فارسی فرم زیر را پر کنید و یا خیلی راحت با شماره

+۹۸۹۰۲۰۴۷۸۹۸۱

(مستقیم یا در واتسپ) تماس بگیرید.

 

Online Farsi private classes 

To receive free consult for starting an online on-on-one Persian class you can easily send us a DM via WhatsApp with this number:

+۹۸۹۰۲۰۴۷۸۹۸۱

or fill out the following form and wait for our consultants to call you: