آموزش زبان فرانسوی

برای مشاهده کلیک کنید

میخواهید فرانسوی یاد بگیرید؟

زبان فرانسوی (French) از زبانهای معروف در اروپای غربی  است و در چند کشور و مناطق مختلفی از اروپا، آفریقا، و کانادا به عنوان زبان اول یا دوم شناخته می شود. بسیاری از کلمات و ساختارهای زبان فرانسوی با کلمات و اصطلاحات انگلیسی همریشه هستند و بخاطر تسلط فرانسه بر انگلستان در قرن ۱۱ واژگان قرضی فراوانی از فرانسه وارد انگلیسی شد.

در سالهای اخیر بخاطر موج عظیم مهاجرت به اروپا و کانادا، نیاز به یادگیری و آموزش زبان فرانسوی و همچنین ترجمه زبان فرانسوی از هر زمان بیشتر شده است بویژه برای جذب رشته هایی همچون IT، پرستاری و پزشکی در میان مهاجران و محصلان ایرانی داشته است.

میخوای برای آموزش زبان فرانسه رایگان مشاوره بگیری؟؟؟

 همین الان تماس بگیر:

۰۹۰۲۰۴۷۸۹۸۱

دلایل یادگیری زبان فرانسوی

مهاجرت به فرانسه

تحصیل در فرانسه

مهاجرت به کانادا

تحصیل در کانادا

ارتباط بین المللی

کلاس آنلاین برای آموزش زبان فرانسه

دپارتمان آموزش زبان فرانسه در فوناتیم یکی از قدیمی‌ترین دپارتمانهای آموزشی در این موسسه آموزش زبان است. تیم آموزش زبان فرانسوی با دربرداشتن مدرسان با سابقه و حرفه ای از سراسر ایران خیلی زود فوناتیم را تبدیل به یکی از قوی‌ترین مراکز آموزش فرانسوی در ایران کرد.

سوالات متداول

متد آموزش زبان فرانسه

از آنجایی که این زبان از لحاظ خط و دستور زبان و مهمتر از آن از لحاظ واژگانی شباهتهای فراوانی با زبانی همچون انگلیسی دارد، یادگیری آن به همان نسبت ساده تر است. اما در عین حال تفاوتهای موجود در صرف فعل و همچنین وجود جنسیت در دستور زبان فرانسه برای یادگیرندگان خارجی چالش برانگیز است و دانشجویان زبان معمولا از سختی این بخش از گرامر شکایت دارند.

در حال حاظر کلیه آموزشها در دپارتمان آموزش زبان فرانسوی براساس چهارچوب مرجع اروپا (CEFR) و با استفاده از جدیدترین متدها و کتابهای روز دنیا انجام می گیرد تا زبان‌آموزان به راحتی بتوانند از پس آزمونهایی چون آزمون دلف (DELF) بربیایند.

کتابهای آموزش زبان فرانسه

همانطور که گفته شد ما در فوناتیم سعی داریم از بروزترین روشها و کتب استفاده کنیم به همین دلیل اساتید با توجه به نیازهای دانشجویان و روحیات و هدفشان از یادگیری و آموزش زبان فرانسوی یکی از کتابهای برجسته فرانسوی زیر را معرفی می کنند:

کتاب آموزش زبان ECHO

کتاب زبان فرانسوی Alter Ego Plus

مجموعه کتاب آموزش زبان فرانسه Taxi

برای دریافت مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید.

نحوه شرکت در کلاسها

کلاسهای آموزش زبان فرانسوی فعلا بصورت فقط خصوصی و آنلاین برگزار می شود و در آینده احتمال دارد کلاسهای عمومی و آنلاین زبان فرانسه هم تشکیل شود. این کلاسها دارای بالاترین کیفیت هستند زیرا مانع مسافت را برای مدرسان زبان و دانشجویان برداشته و افراد در هرکجای ایران و جهان می توانند از بهترین اساتید زبان فرانسه بهره ببرند.

در ضمن اگر شرکت در کلاسهای خصوصی برای شما امکان پذیر نیست می توانید در دوره‌های آفلاین شرکت کنید و پکیج‌های آموزش زبان فرانسه را خریداری کنید و بصورت خودخوان فرانسه بیاموزید.

سطوح مختلف آموزش زبان فرانسه و مدت زمان کلاسها

زبان‌های اروپایی در سطوح:

  • A1 و A2 (تقریبا معادل مبتدی)
  • B1 و B2 (تقریبا معادل متوسط)
  • C1 و C2 (تقریبا معادل پیشرفته)

برگزار می شوند. بطور دقیق نمی توان گفت که هر فرد در چه مدت زمان و در چند جلسه به هر سطح می رسد اما تجربه سالها آموزش به ما نشان داده است که معمولا برای هر سطح حداقل ۳۵ تا ۴۰ جلسه کفایت می کند و فرد با تلاش کافی و حضور در کلاسهای باکیفیت می تواند سرعت یادگیری و آموزش زبان فرانسوی را تا حد زیادی افزایش دهد.

مسیرهای یادگیری و آموزش زبان فرانسوی شما در فوناتیم

مسیر دوم : خریدن پکیج زبان فرانسوی

مسیر اول : برگزاری کلاس خصوصی برای شما از هر جای جهان که هستید

نمی دونی از کجا شروع کنی؟ فرم مشاوره رو پر کن!

مشاوران ما بزودی با شما تماس می‌گیرند!

  • در صورت علاقه می‌توانید از طریق منو سایت، گزینه "آزمون تعیین سطح" وارد آزمون استاندارد شوید و نمره آزمون را برای مشاوره دقیق‌تر وارد نمایید