آموزش زبان آلمانی

برای مشاهده کلیک کنید

آمادگی برای آزمون

برای مشاهده کلیک کنید

می‌خواهید در آزمون‌های بین المللی شرکت کنید؟

بخاطر سیل عظیمی از متقاضیان کار و تحصیل در آلمان و اتریش نیاز به یادگیری و آموزش زبان آلمانی از هر زمان بیشتر شده است بویژه برای مشاغلی همچون پرستاری، پزشکی و IT که معمولا بالاترین جذب را در میان کارجویان ایرانی داشته است. این افراد برای گرفتن پذیرش اغلب نیازمند گذراندن آزمونهای بین المللی زبان آلمانی هستند. که هم در ایران و هم در آلمان برگزار می شوند و بزرگترین متولی یرگزاری این آزمون، موسسه گوته می باشد.

میخواهید آلمانی یاد بگیرید؟

زبان آلمانی (یا به انگلیسی German) از زبانهای قدیمی در منطقه اروپای مرکزی  است و در چند کشور و مناطق مختلفی از اروپا به عنوان زبان اول یا دوم شناخته می شود. نزدیک به حدود ۱۰۰ میلیون نفر از مردم جهان به این زبان سخن می گویند و پنجمین کشور از لحاظ کتابهای منتشر شده در طول یکسال می باشد. بسیاری از کلمات و ساختارهای انگلیسی همریشه کلمات و اصطلاحات آلمانی هستند. این کشور یکی از پایدارترین اقتصادهای اروپا را داراست و بهمین خاطر بخصوص در یک دهه گذشته موج عظیمی از مهاجران برای کار یا اقامت در آلمان راهی این کشور شده اند.

گروه آموزش زبان آلمانی در فوناتیم یکی از قدیمی‌ترین گروههای آموزشی در این موسسه است. دپارتمان آموزش زبان آلمانی با داشتن اساتید باسابقه و حرفه ای آلمانی و ایرانی خیلی زود فوناتیم را به یکی از قوی‌ترین مراکز آموزش آلمانی در ایران و به جرات می توان گفت در دنیا تبدیل کرد.

برای دریافت مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید:
۰۹۰۲۰۴۷۸۹۸۱

 

پکیج آموزش زبان آلمانی

یا برای دریافت دوره کامل آموزش زبان آلمانی به شیوه معلم خصوصی و با روش تدریس انحصاری بر روی تصویر فوق کلیک کنید تا به صفحه این محصول هدایت شوید و با پرداخت مبلغی اندک کلاسهای ضبط شده را به خانه ببرید. 

دلایل یادگیری و آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

تحصیل در آلمان

مهاجرت به آلمان

ترجمه آلمانی

دورکاری در آلمان

ارتباط بین المللی

سوالات متداول

دلایل یادگیری زبان آلمانی
 • یادگیری زبان آلمانی در ایران
 • آمادگی برای آزمونهای بین المللی جهت دریافت ویزای جاب آفر یا جاب زوخه
 • آمادگی برای امتحانات آلمانی سفارت آلمان و اتریش
 • آمادگی برای آزمون های تحصیلی دانشگاههای آلمان و اتریش
 • پیوست به همسر
 • ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آلمان در کوتاه ترین زمان
سطوح مختلف آموزش زبان آلمانی و مدت زمان کلاسها

کلاسهای زبان آلمانی در سطوح مبتدی A1 و A2 تا C1 برگزار می شوند. نمی توان گفت که هر دانشجو در چه مدت و در چند جلسه به انتهای هر سطح می رسد اما تجربه کار با دانشجویان قبلی به ما نشان داده که معمولا برای هر سطح حداقل ۳۵ جلسه لازم است و فرد با تلاش فردی و حضور در کلاس بصورت مستمر می تواند با سرعت بیشتری زبان خارجی یاد بگیرد. همچنین فوناتیم تنها مرکزی است که بطور اختصاصی اقدام به برگزاری کلاس آلمانی برای کودکان و نوجوانان با کتاب های مناسب کرده است.

اگر می خواهید در تعیین سطح رایگان زبان آلمانی شرکت کنید همین جا در وبسایت فوناتیم سطح زبان خود را تعیین کنید.

در کلاسها چه چیزهایی یاد می‌گیریم؟

هدف بسیاری از زبان‌آموزان از شرکت در کلاس آلمانی موفقیت در آزمونهایی همچون گوته است و از آنجاییکه این آزمون برای چهار مهارت بصورت مجزا برگزار می شود و دانشجویان در صورت رد شدن در هرمهارت می‌توانند دوباره همان مهارت را به تنهایی ثبت نام کنند و آزمون دهند، پس در کلاسها تلاش داریم همه این مهارتهای زیر را همزمان آموزش دهیم:

 1. گوش دادن Hören
 2. صحبت کردن Sprechen
 3. خواندن Lesen
 4. نوشتن Schreiben

علاوه بر این، ویژگی کلاسهای فوناتیم این است که گرامر به ساده‌ترین شیوه آموزش داده می شود. لغات بسیار ضروری آلمانی و معنی موضوعی و دسته بندی شده آنها درکنار تلفظ صحیحشان ارائه می گردد. همچنین مثالهای متعددی برای این کلمات ارائه می گردد تا مهارت جمله سازی افراد بهبود یابد زیرا دستور زبان آلمانی چالش برانگیزترین مهارت برای زبان آموزان ایرانی بوده است.

آزمونهای زبان آلمانی
 1. Goethe-Zertifikat A1-C2
 2. TestDaF
 3. TestAS
کتاب‌های آموزش زبان آلمانی

در فوناتیم همیشه تلاش می کنیم از جدیدترین روشها و کتب استفاده کنیم به همین دلیل اساتید با توجه به نیاز متقاضیان و هدفشان از یادگیری زبان آلمانی یکی از کتابهای آلمانی زیر و کاملا با متد گوته را تدریس می کنند:

  • متد Studio که البته کمی قدیمی شده و کمتر کار می شود.
  • کتاب زبان آلمانی Menschen که بسیار پرطرفدار است
  • مجموعه کتاب آموزش زبان آلمانی Schritte International Neu
  • مجموعه کتاب زبان آلمانی DaF kompakt A1-B1 که همانطور که از اسمش برمی‌آید این کتابها فشرده هستند و کمتر استادی با آن آشناست.
متد آموزش زبان آلمانی

همه آموزشهای زبان خارجی فوناتیم بر طبق چهارچوب مرجع اروپایی (CEFR) و با استفاده از جدیدترین روشها و کتاب‌های روز دنیا برگزار می شود تا دانشجویان براحتی بتوانند در آزمونهای بین المللی زبان آلمانی همچون آزمون گوته، آزمونهای ÖSDF و OEIF شرکت کنند. همچنین اساتید برجسته ما همگی دارای مدارک کارشناسی ارشد از برجسته ترین دانشگاههای ایران و یا اساتید نیتیو آلمانی می باشند تا یادگیری شما را تضمین کنیم.

نحوه شرکت در کلاسها و مسیر ثبت نام شما

بخاطر شرایط کرونا کلاسها فعلا بصورت خصوصی و در قالب آنلاین برگزار می گردند و فعلا امکان برگزاری کلاسهای عمومی را نداریم. این کلاسها نسبت به کلاسهای حضوری دارای کیفیت بالاتری هستند زیرا بعد مسافت را برای انتخاب مدرسان زبان حرفه ای برداشته و زبان‌آموزان در هرکجای ایران و جهان می توانند از بهترین اساتید زبان آلمانی استفاده کنند.

در ضمن اگر شرکت در کلاسهای خصوصی برای شما امکان پذیر نیست می توانید در دوره‌های آفلاین شرکت کنید و پکیج‌های آموزش زبان آلمانی را خریداری کنید و بصورت خودخوان زبان آلمانی بیاموزید.

مسیرهای آموزش زبان آلمانی در فوناتیم

مسیر دوم: خریدن پکیج آموزش زبان آلمانی

مسیر اول: برگزاری کلاس خصوصی برای شما از هر جای جهان که هستید

نمی دونی از کجا شروع کنی؟ فرم مشاوره رایگان رو پر کن!

مشاوران ما خیلی زود با شما تماس می‌گیرند!

 • در صورت علاقه می‌توانید از طریق منو سایت، گزینه "آزمون تعیین سطح" وارد آزمون استاندارد شوید و نمره آزمون را برای مشاوره دقیق‌تر وارد نمایید