میخواهید انگلیسی یاد بگیرید؟

آموزش زبان انگلیسی امروزه به یکی از آموزش‌های مورد نیاز و ضروری تبدیل شده است. به طوری که همه افراد از سنین کم تا بزرگسال باید با زبان انگلیسی آشنا باشند و به یادگیری این زبان بپردازند. چرا که این زبان امروزه به عنوان یکی از زبان‌های اصلی در همه حوزه‌های علمی و فرهنگی به حساب می‌آید. زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی انتخاب شده و همین موضوع می‌تواند اهمیت این زبان را نشان دهد. به همین جهت اگر شما تصمیم به سفر به کشورهای خارجی یا انجام تجارت با این دست از کشورها را دارید،. ضروری است که حتما نسبت به یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنید.

از آنجایی که انگلیسی اهمیت بسیاری پیدا کرده است، آموزشگاه‌های متعددی در راستای آموزش زبان انگلیسی شکل گرفته و شما می‌توانید در جای جای شهر محل سکونتتان این دسته از آموزشگاه‌ها را ببینید. اما آیا تمام آموزشگاه‌های زبان انگلیسی کیفیت کافی را دارند. و می‌توانند به خوبی از آموزش شما بر بیایند؟! مسلما چنین چیزی نخواهد بود،. چرا که یک آموزشگاه خوب نیازمند برخورداری از اساتید حرفه‌ای و آموزش دیده است و متاسفانه در اکثر موارد اساتید کم تجربه و بی کیفیت هم پیدا می شوند. بنابراین توصیه می‌شود حتما پیش از انتخاب یک آموزشگاه خوب تحقیق کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید. تا بتوانید بهترین آموزشگاه را برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب کنید.

حالا میخوای برای یادگیری انگلیسی رایگان مشاوره بگیری؟؟؟

 همین الان تماس بگیر:

                                                                                              ۰۹۰۲۰۴۷۸۹۸۱

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان

چرا یادگیری و آموزش زبان انگلیسی اهمیت بسیاری دارد؟

تا به اینجا در رابطه با آموزش زبان انگلیسی صحبت کردیم. و گفتیم که این آموزش از مهم‌ترین آموزش‌هایی به حساب می‌آید. که لازم است هر فرد در هر سنی دوره‌های آن را بگذراند؛. اما شاید تاکید بر آموزش زبان انگلیسی برای شما سوال پیش آورد که اهمیت یادگیری این زبان چیست و چرا باید نسبت به آن حساس بود؟ در ادامه فوایدی را ذکر خواهیم کرد که یادگیری زبان انگلیسی آن‌ها را برای شما به همراه خواهد داشت.

ذهنی هوشیارتر

یکی از فوایدی که یادگیری یک زبان جدید به همراه دارد، هوشیار کردن ذهن است. از آنجایی که شما باید با کلمات و قواعد جدید آماده شوید، ذهن به چالش کشیده می‌شود. و همین موضوع باعث می‌شود که فعالیت آن دو چندان شود. دقت داشته باشید که سن یادگیری در این پروسه اصلا اهمیت ندارد. و شما می‌توانید در هر سنی ذهن خود را نسبت به یادگیری یک زبان جدید پرورش دهید. اما به هر حال نمی‌توان از تاثیر یادگیری زبان انگلیسی در سنین کودکی غافل شد و آن را کتمان کرد.

استفاده از فرصت‌های شغلی بهتر

همان‌طور که گفته شد زبان انگلیسی از جمله زبان‌های مورد استفاده در بسیاری از کشورهای جهان است. و بسیاری از کشورها از این زبان برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند. از سوی دیگر، فردی که با این زبان آشنایی دارد،. شغل‌های بیشتر و بهتری خواهد داشت؛ زیرا چنین فردی می‌تواند در بسیاری از زمینه‌ها فعالیت کند و مهارتهای جدید را زودتر یاد بگیرد. برای مثال بسیاری از شرکت‌ها امروزه با کشورهای خارجی در حال برقراری ارتباط هستند. و در این راستا به فردی نیاز دارند که به زبان انگلیسی مسلط باشد. تا بتوانند صفر تا صد امور را با خیال راحت به او بسپارند.

آموزش زبان انگلیسی و مطالعه محتواهای وب

امروزه بسیاری از افراد در حوزه‌های تحقیقاتی و علمی فعالیت می‌کند. و از همین جهت نیاز است که مقاله و محتواهای بسیاری را مورد بررسی و مطالعه قرار دهند. حال لازم است بدانید که اولین بار وب و اینترنت در کشورهایی چون انگلیس و کشورهای آمریکایی مورد استفاده قرار گرفتند. و از همین جهت بسیاری از محتواهای وب به زبان انگلیسی نوشته می‌شوند. و یک منبع مناسب برای بررسی لازم به حساب می‌آیند. بنابراین اگر یک فرد بتواند مستقیما از این مقالات استفاده کند،. بدون شک مسیر موفقیت برای او هموارتر خواهد شد.

امکان سفر به بسیاری از کشورها

اگر شما از دسته افرادی هستید. که به سفر علاقه‌مندید و ترجیح می‌دهید که کشورهای خارجی را برای مسافرت انتخاب کنید،. لازم است که آموزش زبان انگلیسی را در راستای کار خود قرار دهید. البته در رابطه با این موضوع بسیاری از افراد فکر می‌کنند. که تنها برخی از کشورها مانند انگلیس، آمریکا و کانادا زبان انگلیسی را متوجه می‌شوند. اما باید متذکر شد که در بسیاری از کشورهای جهان مردم این زبان را می‌شناسند. و در کنار زبان اصلی خود به این زبان نیز صحبت می‌کنند. بنابراین یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند شما را در این مسیر کمک کند. و باعث شود که شما بتوانید یک سفر خوب و به یادماندنی را در خارج از کشور تجربه کنید.

مهاجرت و آموزش زبان انگلیسی 

مهاجرت یکی دیگر از دلایلی به حساب می‌آید که مسیر آن از آموزش زبان انگلیسی می گذرد. دقت داشته باشید که منظور از مهاجرت تنها رفتن به یک کشور خارجی نیست،. بلکه منظور این است که شما بخواهید به یک کشور بروید، در آنجا ساکن شوید، با مردم تعامل کنید و به یک کسب و کار بپردازید. قطعا برای انجام چنین فعالیت‌هایی شما باید زبان انگلیسی را به طور کامل بلد باشید. و بتوانید در آزمون‌های ورودی به این کشور نمره قبولی را دریافت کنید.
بنابراین نیاز دارید که آموزش تخصصی انگلیسی را پشت سر بگذارید. و با قواعد و کلمه‌های انگلیسی آشنا شوید. باید متذکر شد که اگر چنین پروسه‌ای را پشت سر نگذارید. و بدون اطلاع از زبان انگلیسی به یک کشور مهاجرت کنید، زندگی سختی خواهید داشت. و بدون شک امکان کسب درآمد و حتی رفت و آمد به جاهای مختلف نیز برای شما سخت خواهد شد

فرصت برای تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه‌های برتر جهان

یکی دیگر از برتری‌های یادگیری زبان انگلیسی فراهم شدن امکان تحصیل در برترین مدارس و دانشگاه‌های جهان است. اگر شما رویای تحصیل در دانشگاه‌های بزرگی چون آکسفورد، استنفورد؛ هاروارد؛ کمبریج و … را دارید،. حتما باید آموزش زبان انگلیسی را به طور کامل و تخصصی بگذرانید. سپس می‌توانید با در دست داشتن مدارک مربوط به آزمون های بین المللی زبان انگلیسی، یک قدم به رویای خود نزدیک‌تر شوید.

تربیت بهتر فرزندان!

شاید این موضوع برای شما عجیب باشد که چگونه یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند. در تربیت و بزرگ کردن فرزندان تاثیر داشته باشد. اما باید متذکر شد که واقعا چنین موضوعی صحت دارد. امروزه با توجه به پیشرفت‌هایی که در زمینه تکنولوژی و ارتباطات داشته‌ایم، کودکان و فرزندان شما بیشتر با گوشی های هوشمند، تبلت و رایانه‌ها سر و کار دارند. و از آنجایی که در این دسته از رسانه‌ها معمولا زبان انگلیسی کاربرد بیشتری دارد،. شما باید نسبت به آن‌ها اطلاعات داشته باشید تا بتوانید به خوبی کودک خود را تربیت و همراهی کنید. پس برای تربیت بهتر فرزند خود از یادگیری زبان انگلیسی غافل نشوید.

پیشرفت در زمینه تحصیل

امروزی آموزش زبان انگلیسی از سنین کم شروع می‌شود،. به طوری که بیشتر دانش آموزان در مقطع راهنمایی یا همان متوسطه اول که با درسی چون زبان انگلیسی مواجه می‌شوند. البته باید متذکر شد که بسیاری از مدارس خصوصی آموزش زبان انگلیسی را از دوره ابتدایی و حتی پیش از آن شروع می‌کنند. حال تصور کنید که فرزند شما آموزش‌های مربوط به زبان انگلیسی را ندیده باشد. حتما در چنین شرایطی با مشکل مواجه خواهد شد. چرا که بسیاری از همکلاسی‌های او در این زمینه مهارت کافی را دارند و این موضوع می‌تواند. بر روحیه و همچنین یادگیری فرزند شما تاثیر داشته باشد.

تاثیر زبان انگلیسی بر سلامت جسمی و روحی

طبق بررسی‌ها و تحقیقات صورت گرفته، تاثیر یادگیری زبان دوم بر سلامت جسم و روح  ثابت شده است. و طبق نظر متخصصین یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند تا حد بسیار زیادی از مبتلا شدن شما به بسیاری از بیماری‌های مغزی به‌ویژه زوال عقل، آلزایمر و فراموشی جلوگیری کند. دقت داشته باشید که در زمان یادگیری زبان انگلیسی سلول‌های خاکستری مغز شما بیشتر از حد معمول فعالیت خواهند کرد. و در واقع یادگیری زبان نوعی ورزش برای آن‌ها به حساب می‌آید. بنابراین این پروسه از پیر شدن سلول‌های مغز شما جلوگیری می‌کند. و حتی باعث تولید سلول‌های جدید نیز می‌شود.
در نتیجه ذهن و مغز شما می‌تواند به خوبی فعالیت خود را داشته باشد. با توجه به این موضوع توصیه می‌شود افرادی که دارای شغل پر استرس هستند. یا نشانه‌هایی از بیماری‌های مغزی در خود مشاهده می‌کند. یا می‌دانند که به صورت وراثتی امکان دارد با بیماری‌های مغزی مواجه شوند، به آموزش زبان انگلیسی بپردازند.

بهبود شیوه های کسب مهارت‌های دیجیتالی

یکی دیگر از زمینه‌هایی که زبان انگلیسی در آن تاثیر بسزایی دارد،. یادگیری مهارت‌های کامپیوتری است. باید متذکر شد که بیش از ۸۰ درصد اطلاعات کامپیوتر، به زبان انگلیسی نوشته‌شده‌اند و اگر شما تصمیم دارید در این حوزه فعالیت داشته باشید،. باید از اصطلاحات مربوط به آن که اکثرا انگلیسی هستند، مطلع شوید. همچنین شما می‌توانید خودتان از طریق کامپیوتر، سایت و محتواهایی را به زبان انگلیسی و فارسی آماده کنید. و آن‌ها را در اختیار کاربران قرار دهید. دقت داشته باشید که این موضوع می‌تواند تاثیر بسیاری در موفقیت شما داشته باشد.
همان‌طور که مطالعه کردید، آموزش زبان انگلیسی و یادگیری آن مزیت‌های بسیاری را به همراه دارد. از همین روی، بسیاری از افراد به فکر آموزش تخصصی انگلیسی افتاده‌اند و به دنبال یک مرکز برای گذراندن دوره‌های آموزشی خود هستند. برای نیل به این هدف، پیشنهاد ما برای شما استفاده از پکیج‌های آموزش زبان خارجی و یا شرکت در کلاس‌های خصوصی فوناتیم است.

سوالات متداول

روش آموزش زبان در فوناتیم چگونه است؟

گروه فوناتیم یکی از گروه‌های با تجربه در زمینه ترجمه و آموزش زبان انگلیسی به حساب می‌آید که در این زمینه ها استادان بسیار آموزش دیده‌ای را در اختیار دارد؛ بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت پروسه یادگیری را با این تیم شروع کنید و نگرانی از بابت آموزش نداشته باشید. باید متذکر شد که یکی از دغدغه‌های اصلی تیم فوناتیم فراهم آوردن و ارائه خدمات در بهترین شکل است. بنابراین اگر تصمیم به گذراندن آموزش تخصصی انگلیسی دارید، فوناتیم بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

کلاس های آنلاین یا حضوری یا پکیج؟

این روزها و بعد از شیوع ویروس کرونا کلاس های آنلاین از محبوبیت بیشتری برخوردار شدند اما به طور کلی و خلاصه سعی می کنم در اینجا تفاوت کلاس حضوری و کلاس آنلاین را براتون بررسی کنم. کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی بصرفه ترند چون شما می‌توانید زمان خود را بخرید، زمانی که صرف طی مسافت و رسیدن به کلاس های حضوری می کنید یک زمان مرده است که شما می توانید آن را نجات دهید و آن را صرف انجام کار دیگر یا مطالعه بیشتر کنید.

یکی دیگر از مزایای کلاس های آنلاین دسترسی آسان شما به اساتید سراسر ایران و البته خارج از کشور است. که ما در تیم فوناتیم این امکان را برای شما فراهم کردیم. در مقایسه کلاس های حضوری و پکیج باید گفت کلاس (چه آنلاین/چه حضوری) در یادگیری زبان های خارجه مفیدتر و تاثیر گذارترند، مخصوصا در حیطه صحبت کردن که شما می‌توانید هر جلسه در کلاس رفع اشکال کنید و بازخورد مفیدی از استاد و کلاس دریافت کنید.

پکیج آفلاین آموزش زبان؟

اما این نکته را هم در نظر بگیریم که پکیج های زبان همیشه به کمک زبان آموزان آمده اند. زمانی که شما در تاکسی یا پیاده روی صرف می‌کنید را میتوانید با چاشنی یادگیری زبان توسط پکیج و فلش کارت ترکیب کنید. این نکته را هم یادآور شویم که شما با استفاده از پکیج های آموزشی می‌توانید هر ساعت از شبانه روز را صرف یادگیری زبان کنید و تمامی نکات و اصطلاحات که ممکن است در کلاس از دست بدهید را توسط پکیج های کامل و حرفه ای یاد بگیرید و البته شما این فرصت راهم دارید که همیشه آنها را مرور کرده بهره  کامل را ببرید.
پکیج ها و فلش کارت ها دارای پشتیبانی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که می‌توانید از آنها مشاوره بگیرید و سوالات خود را بپرسید و این یک مزیت برای شما عزیزان است. با این روش شما می‌توانید خلاء شرکت در کلاس های آنلاین را جبران کنید. ما در فوناتیم برا هر دو راه حل داریم. شما می‌توانید به راحتی در یکی از کلاسهای آنلاین و خصوصی ما ثبت نام کنید و حتی قبل از کلاس یک مشاوره رایگان بگیرید یا اینکه یکی از پکیج های موجود در سایت ما که توسط بهترین اساتید تهیه شده است را خریداری کنید.

میخواهم امتحان IELTS یا TOFEL بدهم؟

کسی که بخواهد در این آزمون ها شرکت کند، باید از سطح بالایی از زبان عمومی یا جنرال برخوردار باشد. زیرا از این نکته غافل نشوید زیرا زمانی که شما زبان عمومی خود را قوی تر کنید کار را برای خودتان آسان تر می‌کنید و از آمادگی بالاتری برای شرکت در آزمون برخوردار می شوید. مثلا برای کسی که می‌خواهد آزمون آیلتس بدهد و نمره ۶ را در آزمون کسب کند باید حداقل سطح زبان عمومی متوسط به بالا و کسی که خواهان کسب نمره ۷ به بالاست. باید سطح زبان عمومی خود را نزدیک به سطح پیشرفته کند.
برای رسیدن به این هدف هم شما می‌توانید از راهکارهایی که فوناتیم در اختیار شما قرار میدهد بهره ببرید و سطح زبان عمومی خود را تقویت کنید و سپس در کلاس های فوق حرفه ای آمادگی برای آیلتس یا تافل ما شرکت کنید؛ سرانجام می‌توانید با پایه ای قوی و دانشی کامل در آزمون تافل، آیلتس و یا آزمون ماک آیلتس شرکت کنید.

هدفم از رفتن به کلاس زبان چیست؟

خب بعضی ها می‌خواهند فقط با استفاده از آموزش زبان انگلیسی و کلاس‌های آموزشی به سطحی از زبان برسند که بتوانند در کار ترجمه و خواندن متون عمومی و یا تخصصی رشته خودشان مهارت کسب کنند. برای این افراد بهترین گزینه انتخاب یک پکیج مناسب آموزش زبان است یا کلاس هایی که تمرکزشان بر روی خواندن و نوشتن باشد و نه صحبت کردن و شنیدن؛ تا در زمان کوتاهتری به هدف خودشان برسند.

اما اگر تمرکز شما بر روی صحبت کردن است بهتر است نیازهای اولیه خودتون رو توسط پکیج آموزش زبان برطرف کنید و در ادامه با یک پارتنر ادامه دهید و بهترین پارتنر یک معلم برجسته است که بتواند به پیشرفت شما در هدفتان کمک کند و ما این فرصت را در فوناتیم در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مدارک کلاس‌‌‌های زبان خارجی چقدر اعتبار دارند؟

هیچ کدام از مدارک زبان خارجی که در کلاس های تشکیل شده در ایران یا خارج از گشور اعتبار خاصی ندارند! تنها مدارکی که اعتبار دارند مدارکی چون آزمون های تافل و آیلتس هستند که در مراکز خاص در کشور برگزار می‌شوند. در زبان های خارجی بهترین مدرک سواد شماست که شامل مهارت های گفت و گو و شنیدن و ترجمه شماست.

در زمینه یادگیری زبان با چه کسی مشورت کنم؟

کسانی که در زمینه یادگیری زبان به سطح خوبی رسیده‌اند و یا مدرسان با تجربه و حرفه ای می‌توانند مشاوران خوبی برای شما باشند، اما این افراد همیشه در دسترس نیستند و ما معمولا نمی‌توانیم تشخیص بدهیم که کدام افراد راه حل و پیشنهادات درستی به ما ‌می‌دهند. اما درفوناتیم گروهی از مشاوران با سابقه‌ی چندین سال تدریس و تجربه در حیطه آموزش زبان انگلیسی می‌توانند شما را به مسیری هدفمند و درست هدایت کنند. شما می‌توانید با یک تماس از فرصت مشاوره رایگان توسط اساتید فوق حرفه ای ما استفاده کنید.

آیا از سطح زبان خود مطلع هستید؟

اگر از دانش و سطح زبان خود مطلع نیستید، بهترین راهکاری که فوناتیم در اختیار شما قرار می‌دهد تعیین سطح شما به صورت رایگان است که در پنل کاربری شما در هنگام ثبت نام می توانید به آن دسترسی داشته باشید یا از لینک زیر استفاده نمایید.
برای اینکه بدانید بهتر است از کجا شروع کنید ما در فوناتیم با مشاوره های رایگان و کاربردی شما را در این مسیر راهنمایی می‌کنیم.

نمی دونی از کجا شروع کنی؟ فرم مشاوره رو پر کن!

مشاوران ما بزودی با شما تماس می‌گیرند!

  • در صورت علاقه می‌توانید از طریق منو سایت، گزینه "آزمون تعیین سطح" وارد آزمون استاندارد شوید و نمره آزمون را برای مشاوره دقیق‌تر وارد نمایید

اگه سطح زبان انگلیسی خودت رو نمیدونی، در آزمون تعیین سطح آنلاین و رایگان زیر شرکت کن

برای شرکت در آزمون آنلاین کلیک کنید