آموزش زبان انگلیسی

برای مشاهده کلیک کنید
post2 - آموزش زبان انگلیسی

میخواهید انگلیسی یاد بگیرید؟

آموزش زبان انگلیسی امروزه به یکی از آموزش‌های مورد نیاز و ضروری تبدیل شده است. به طوری که همه افراد از سنین کم تا بزرگ‌سال باید با زبان انگلیسی آشنا باشند و به یادگیری این زبان بپردازند. چرا که این زبان امروزه به عنوان یکی از زبان‌های اصلی در همه حوزه‌ها به حساب می‌آید. زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌الملل انتخاب شده و همین موضوع می‌تواند اهمیت این زبان را نشان دهد. از همین جهت اگر شما تصمیم به سفر به کشورهای خارجی یا انجام تجارت با این دست از کشورها را دارید،. ضروری است که حتما نسبت به یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنید.

از آنجایی که انگلیسی اهمیت بسیاری پیدا کرده است، آموزشگاه‌های متعددی در راستای آموزش زبان انگلیسی شکل گرفته و شما می‌توانید در جای به‌جای شهر سکونتتان این دسته از آموزشگاه‌ها را ببینید. اما آیا تمام آموزشگاه‌های زبان انگلیسی کیفیت کافی را دارند. و می‌توانند به خوبی از پس این موضوع بر بیایند؟! مسلما چنین چیزی نخواهد بود،. چرا که یک آموزشگاه خوب نیازمند برخورداری از اساتید حرفه‌ای و آموزش دیده است. بنابراین توصیه می‌شود حتما پیش از انتخاب یک آموزشگاه در رابطه با این مسائل اطلاعات لازم را به دست آورید. تا بتوانید بهترین آموزشگاه را برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب کنید.

حالا میخوای برای یادگیری انگلیسی رایگان مشاوره بگیری؟؟؟

 همین الان تماس بگیر:

۰۹۰۲۰۴۷۸۹۸۱

learning foreign languages concept tiny people with english dictionary books 102902 358 - آموزش زبان انگلیسی

چرا یادگیری و آموزش زبان انگلیسی اهمیت بسیاری دارد؟

تا به اینجا در رابطه با آموزش زبان انگلیسی صحبت کردیم. و گفتیم که این آموزش از مهم‌ترین آموزش‌هایی به حساب می‌آید. که لازم است هر فرد در هر سنی دوره‌های آن را بگذراند؛. اما شاید تاکید بر آموزش زبان انگلیسی برای شما سوال پیش آورد که اهمیت یادگیری این زبان چیست و چرا باید نسبت به آن حساس بود؟ در ادامه فوایدی را ذکر خواهیم کرد که یادگیری زبان انگلیسی آن‌ها را برای شما به همراه خواهد داشت.

ذهنی هوشیارتر

یکی از فوایدی که یادگیری یک زبان جدید به همراه دارد، هوشیار کردن ذهن است. از آنجایی که شما باید با کلمات و قواعد جدید آماده شوید، ذهن به چالش کشیده می‌شود. و همین موضوع باعث می‌شود که فعالیت آن دو چندان شود. دقت داشته باشید که سن یادگیری در این پروسه اصلا اهمیت ندارد. و شما می‌توانید در هر سنی ذهن خود را نسبت به یادگیری یک زبان جدید پرورش دهید. اما به هر حال نمی‌توان از تاثیر یادگیری زبان انگلیسی در سنین کودکی غافل شد و آن را کتمان کرد.

استفاده از فرصت‌های شغلی بهتر

همان‌طور که گفته شد زبان انگلیسی از جمله زبان‌های مورد استفاده در بسیاری از کشورهای جهان است. و بسیاری از کشورها از این زبان برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند. همچنین باید متذکر شد، فردی که نسبت به این زبان آشنایی دارد،. شغل‌های بیشتر و بهتری خواهد داشت؛ زیرا چنین فردی می‌تواند در بسیاری از زمینه‌ها فعالیت کند. برای مثال بسیاری از شرکت‌ها امروزه با کشورهای خارجی در حال برقراری ارتباط هستند. و در این راستا به فردی نیاز دارند که به زبان انگلیسی مسلط باشد. تا بتوانند صفر تا صد امور را با خیال راحت به او بسپارند.

آموزش زبان انگلیسی و مطالعه محتواهای وب

امروزه بسیاری از افراد در حوزه‌های تحقیقاتی و علمی فعالیت می‌کند. و از همین جهت نیاز است که مقاله و محتواهای بسیاری را مورد بررسی و مطالعه قرار دهند. حال لازم است بدانید که اولین بار وب و اینترنت در کشورهایی چون انگلیس و کشورهای آمریکایی مورد استفاده قرار گرفتند. و از همین جهت بسیاری از محتواهای وب به زبان انگلیسی نوشته می‌شوند. و یک منبع مناسب برای بررسی لازم به حساب می‌آیند. بنابراین اگر یک فرد بتواند از این مقالات استفاده لازم را ببرد،. بدون شک مسیر موفقیت برای او هموارتر خواهد شد.

امکان سفر به بسیاری از کشورها

اگر شما از دسته افرادی هستید. که به سفر علاقه‌مندید و ترجیح می‌دهید که کشورهای خارجی را برای مسافرت انتخاب کنید،. لازم است که آموزش زبان انگلیسی را در راستای کار خود قرار دهید. البته در رابطه با این موضوع بسیاری از افراد فکر می‌کنند. که تنها برخی از کشورها مانند انگلیس، آمریکا و کانادا زبان انگلیسی را متوجه می‌شوند.
اما باید متذکر شد که بسیاری از کشورهای جهان این زبان را می‌شناسند. و در کنار زبان اصلی خود به این زبان نیز صحبت می‌کنند. بنابراین یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند شما را در این مسیر کمک کند. و باعث شود که شما بتوانید یک سفره خوب و به یادماندنی در خارج از کشور را تجربه کنید.

مهاجرت و آموزش زبان انگلیسی 

مهاجرت یکی دیگر از دلایلی به حساب می‌آید که شما باید برای رسیدن به آن آموزش زبان انگلیسی را ببینید. دقت داشته باشید که منظور از مهاجرت تنها رفتن به یک کشور خارجی نیست،. بلکه منظور از این است که شما بخواهید به یک کشور بروید، در آنجا ساکن شوید و به یک کسب و کار بپردازید. قطعا برای انجام چنین فعالیت‌هایی شما باید زبان انگلیسی را به طور کامل بلد باشید. و بتوانید در آزمون‌های ورود به این کشور نمره قبولی را دریافت کنید.
بنابراین نیاز دارید که آموزش تخصصی انگلیسی را پشت سر بگذارید. و با تمام قواعد و کلمه‌های انگلیسی آشنا شوید. باید متذکر شد که اگر چنین پروسه‌ای را پشت سر نگذارید. و بدون اطلاع از زبان انگلیسی به یک کشور مهاجرت کنید، زندگی سختی خواهید داشت. و بدون شک امکان کسب درآمد و حتی رفت و آمد به اماکن نیز برای شما سخت خواهد شد

فرصت برای تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه‌های برتر جهان

یکی دیگر از برتری‌های یادگیری زبان انگلیسی فراهم شدن امکان تحصیل در برترین مدارس و دانشگاه‌های جهان است. اگر شما رویای تحصیل در دانشگاه‌های بزرگی چون آکسفورد، استنفورد؛ هاروارد؛ کمبریج و … را دارید،. حتما باید آموزش زبان انگلیسی را به طور کامل و تخصصی بگذرانید. سپس می‌توانید با در دست داشتن مدارک مربوط به تکمیل زبان انگلیسی، یک قدم به رویای خود نزدیک‌تر شوید.

تربیت بهتر فرزندان!

شاید این موضوع برای شما عجیب باشد که چگونه یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند. در تربیت و بزرگ کردن فرزندان تاثیر داشته باشد. اما باید متذکر شد که واقعا چنین موضوعی است. امروزه با توجه به پیشرفت‌هایی که در زمینه تکنولوژی و ارتباطات داشته‌ایم، کودکان و فرزندان شما بیشتر با گوشی، تبلت و رایانه‌ها سر و کار دارند. و از آنجایی که در این دسته از رسانه‌ها معمولا زبان انگلیسی کاربرد بیشتری دارد،. شما باید نسبت به آن‌ها اطلاعات داشته باشید تا بتوانید به خوبی کودک خود را تربیت و همراهی کنید. پس برای تربیت بهتر فرزند خود از یادگیری زبان انگلیسی غافل نشوید.

پیشرفت در زمینه تحصیل

امروزی آموزش زبان انگلیسی از سنین کم شروع می‌شود،. به طوری که بیشتر دانش آموزان در مقطع راهنمایی یا همان متوسطه اول که با درسی چون زبان انگلیسی مواجه می‌شوند. به طور کامل از آن مطلع هستند. البته باید متذکر شد که بسیاری از مدارس آموزش زبان انگلیسی را از دوره ابتدایی و حتی پیش از آن شروع می‌کنند. حال تصور کنید که فرزند شما آموزش‌های مربوط به زبان انگلیسی را ندیده باشد.
حتما در چنین شرایطی با مشکل مواجه خواهد شد. چرا که بسیاری از همکلاسی‌های او در این زمینه مهارت کافی را دارند و این موضوع می‌تواند. بر روحیه و همچنین یادگیری فرزند شما تاثیر داشته باشد.

تاثیر زبان انگلیسی بر سلامت جسمی و روحی

تاثیر یادگیری زبان دوم بر سلامت جسم و روح طبق بررسی‌ها و تحقیقات صورت گرفته، ثابت شده است. و طبق نظر متخصصین یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند از مبتلا شدن شما به بسیاری از بیماری‌های مغزی به‌ویژه زوال عقل و فراموشی جلوگیری کند. دقت داشته باشید که در زمان یادگیری زبان انگلیسی سلول‌های خاکستری مغز شما بیشتر از حد معمول فعالیت خواهند کرد. و در واقع یادگیری زبان نوعی ورزش برای آن‌ها به حساب می‌آید.
بنابراین این پروسه از پیر شدن سلول‌های مغز شما جلوگیری می‌کند. و حتی باعث تولید سلول‌های جدید نیز می‌شود.
در نتیجه ذهن و مغز شما می‌تواند به خوبی فعالیت خود را داشته باشد. با توجه به این موضوع توصیه می‌شود افرادی که دارای شغل پر استرس هستند. یا نشانه‌هایی از بیماری‌های مغزی در خود مشاهده می‌کند. یا می‌دانند که به صورت وراثتی امکان دارد با بیماری‌های مغزی مواجه شوند، به آموزش زبان انگلیسی بپردازند.

بهبود شیوه های کسب مهارت‌های کامپیوتری

یکی دیگر از زمینه‌هایی که زبان انگلیسی در آن تاثیر بسزایی دارد،. یادگیری مهارت‌های کامپیوتری است. باید متذکر شد که بیش از ۸۰ درصد اطلاعات کامپیوتر، به زبان انگلیسی نوشته‌شده‌اند و اگر شما تصمیم دارید در این حوزه فعالیت داشته باشید،. باید از اصطلاحات مربوط به آن که اکثرا انگلیسی هستند، مطلع شوید. همچنین شما می‌توانید خودتان از طریق کامپیوتر، سایت و محتواهایی را به زبان انگلیسی و فارسی آماده کنید. و آن‌ها را در اختیار کاربران قرار دهید. دقت داشته باشید که این موضوع می‌تواند تاثیر بسیاری در موفقیت شما داشته باشد.
همان‌طور که مطالعه کردید، آموزش زبان انگلیسی و یادگیری آن مزیت‌های بسیاری را به همراه دارد. از همین جهت بسیاری از افراد به فکر آموزش تخصصی انگلیسی افتاده‌اند و به دنبال یک مرکز برای گذراندن دوره‌های آموزشی خود هستند. در این جهت پیشنهادی برای شما داریم و آن استفاده از پکیج‌های آموزشی و کلاس‌های خصوصی فوناتیم است.
post 2 - آموزش زبان انگلیسی

سوالات متداول

روش آموزش زبان در فوناتیم چگونه است؟

گروه فوناتیم یکی از گروه‌های با تجربه در زمینه ترجمه و آموزش زبان انگلیسی به حساب می‌آید که در این زمینه ها استادان بسیار آموزش دیده‌ای را در اختیار دارد؛ بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت پروسه یادگیری را با این تیم شروع کنید و نگرانی از بابت آموزش نداشته باشید. باید متذکر شد که یکی از دغدغه‌های اصلی تیم فوناتیم فراهم آوردن و ارائه خدمات در بهترین شکل است. بنابراین اگر تصمیم به گذراندن آموزش تخصصی انگلیسی دارید، فوناتیم بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

کلاس های آنلاین یا حضوری یا پکیج؟

این روزها و بعد از شیوع ویروس کرونا کلاس های آنلاین از محبوبیت بیشتری برخوردار شدند اما به طور کلی و خلاصه سعی می کنم در اینجا تفاوت کلاس حضوری و کلاس آنلاین را براتون بررسی کنم. کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی بصرفه ترند چون شما می‌توانید زمان خود رابخرید، زمانی که صرف طی مسافت و رسیدن به کلاس های حضوری می کنید یک زمان مرده است که شما می توانید آن را نجات دهید و آن راصرف انجام کار دیگری کنید .

یکی دیگر از مزایای کلاس های آنلاین دسترسی آسان شما به اساتید سراسر ایران و البته خارج از کشور است. که ما در تیم فوناتیم این امکان را برای شما فراهم کردیم. در مقایسه کلاس های حضوری و پکیج باید گفت کلاس (چه آنلاین/چه حضوری) در یادگیری زبان های خارجه مفید تر و تاثیر گذارترند، مخصوصا در حیطه ی صحبت کردن که شما می‌توانید هرجلسه در کلاس رفع اشکال کنید و بازخورد مفیدی از استاد و کلاس دریافت کنید.

اما این نکته را هم در نظر بگیریم که پکیج های زبان همیشه به کمک زبان آموزان آمده اند زمانی که شما در تاکسی یا پیاده روی صرف می‌کنید را میتوانید با چاشنی یادگیری زبان توسط پکیج و فلش کارت ترکیب کنید. این نکته را هم یادآور شویم که شما با استفاده از پکیج های آموزشی می‌توانید هر ساعت از شبانه روز را صرف یادگیری زبان کنید و از تمامی نکات و اصطلاحات که ممکن است در کلاس از دست بدهید را توسط پکیج های کامل و حرفه ای یاد بگیرید و البته شما این فرصت راهم دارید که همیشه آنها را مرور کرده بهره ی کامل راه ببرید.
پکیج ها و فلش کارت ها دارای پشتیبانی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که می‌توانید از آنها مشاوره بگیرید و سوالات خود را بپرسید و این یک پوینت مثبت برا شما عزیزان است که با این روش شما می‌توانید خلا شرکت در کلاس های آنلاین را جبران کنید. ما در فوناتیم برا هردو راه حل داریم. شما می‌توانید به راحتی در یکی از کلاسهای آنلاین و خصوصی ما ثبت نام کنید و حتی قبل از کلاس یک مشاوره ی رابگان بگیرید یااینکه با استفاده از پکیج ها موجود در سایت ما که توسط بهترین اساتید جمع آوری شده را خریداری کنید.

میخواهم امتحان IELTS یا TOFEL بدهم؟

کسی که بخواهد در این آزمون ها شرکت کند، باید از سطح بالایی از زبان عمومی یا جنرال برخوردار باشد و از این نکته غافل نشوید زیرا زمانی که شما زبان عمومی خود را قوی تر کنید کار را برای خودتان آسان تر می‌کنید و از آمادگی بالاتری برای شرکت در آزمون برخوردار می شود.مثلا برای کسی که می‌خواهد آزمون آیلتس بدهد و حداقل نمره ۶ را در آزمون کسب کند باید حداقل سطح زبان عمومی متوسط به بالا و کسی که خواهان کسب نمره ی ۷ به بالاست. باید سطح زبان عمومی خود را پیشرفته کند .
برای رسیدن به این هدف هم شما می‌توانید از راهکارهایی که فوناتیم در اختیار شما قرار میدهد بهره ببرید و سطح زبان عمومی خود را تقویت کنید و سپس در کلاس های فوق حرفه ای آمادگی برای آیلتس یا تافل ما شرکت کنید؛ سرانجام می‌توانید با پایه ای قوی و دانشی کامل در آزمون تافل، آیلتس و یا آزمون ماک آیلتس شرکت کنید .

هدفم از رفتن به کلاس زبان چیست؟

خب بعضی ها می‌خواهند فقط با استفاده از آموزش زبان انگلیسی و کلاس‌های آموزشی به سطحی از زبان برسند که بتوانند در کار ترجمه وخواندن متون عمومی و یا تخصصی رشته ی خودشان مهارت کسب کنند برای این افراد بهترین گزینه انتخاب یک پکیج مناسب آموزش زبان یا کلاس هایی که تمرکزشان بر روی خواندن و نوشتن باشد و نه صحبت کردن و شنیدن تا در زمان کوتاهتری به هدف خودشان برسند.

اما اگر تمرکز شما بر روی صحبت کردن است بهتر است نیاز های اولیه خودتون رو توسط پکیج برطرف کنید و در ادامه با یک پارتنر ادامه دهید و بهترین پارتنر یک معلم برجسته است که بتواند به پیشرفت شما در هدفتان کمک کند و ما این فرصت را در فوناتیم در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مدارک کلاس‌‌‌های زبان خارجی چقدر اعتبار دارند؟

هیچ کدام از مدارک زبان خارجی که در کلاس های تشکیل شده در ایران یا خارج از گشور اعتبار خاصی ندارند و تنها مداری که اعتبار دارند مدارکی چون آزمون های تافل و آیلتس هستند که در مراکز خاص در کشور برگذار می‌شوند. در زبان های خارجی بهترین مدرک سواد شماست که شامل مهارت های گفت و گو و شنیدن و ترجمه شماست.

در زمینه یادگیری زبان با چه کسی مشورت کنم؟

کسانی که در زمینه ی زبان به سطح خوبی رسیده‌اند و یا مدرسان با تجربه و حرفه ای می‌توانند مشاوران خوبی برای شما باشند، اما این افراد همیشه در دسترس نیستند و ما همیشه نمی‌توانیم تشخیص بدهیم که کدام افراد راه حل و پیشنهادات درستی به ما ‌می‌دهند.اما درفوناتیم گروهی از مشاوران ما با سابقه‌ی چندین سال تدریس و تجربه در حیطه آموزش زبان انگلیسی می‌توانند شما را به مسیری هندفمند و درست هدایت کنند. شما می‌توانید با یک تماس رایگان اما ارزشمند از فرصت مشاوره ی رایگان توسط اساتید فوق حرفه ای ما استفاده کنید.

آیا از سطح زبان خود مطلع هستید؟

اگر از دانش و سطح زبان خود مطلع نیستید و نمی‌دونید بهترین راهکاری که فوناتیم در اختیار شما قرار می‌دهد تعیین سطح شما به صورت رایگان است که در پنل کاربری شما در هنگام ثبت نام می توانید به آن دسترسی داشته باشید یا از لینک زیر استفاده نمایید.
برای اینکه بدانید بهتر است از کجا شروع کنید ما در فوناتیم با مشاوره های رایگان و کاربردی شما را در این مسیر راهنمایی می‌کنیم.

نمی دونی از کجا شروع کنی؟ فرم مشاوره رو پر کن!

مشاوران ما بزودی با شما تماس می‌گیرند!

panah - آموزش زبان انگلیسی

  • در صورت علاقه می‌توانید از طریق منو سایت، گزینه "آزمون تعیین سطح" وارد آزمون استاندارد شوید و نمره آزمون را برای مشاوره دقیق‌تر وارد نمایید

اگه سطح زبان انگلیسی خودت رو نمیدونی، در آزمون آنلاین زیر شرکت کن

برای شرکت در آزمون آنلاین کلیک کنید