استخراج مقاله از پایان نامه

نوشتن مقاله با استفاده از رساله نیازمند رعایت استانداردهایی‌ است تا بتوان مقاله ای باکیفیت داشت. برخی تصور می کنند که با کپی کردن بخشهایی از رساله یا پایان نامه خود می توانند به نتیجه مطلوب برسند ولی این فرآیند اصلا با رونویسی یا خلاصه‌نویسی از پایان نامه به نتیجه مطلوب نمی‌رسد. پیش از استخراج مقاله از پایان نامه، باید بدانید که فرم و شیوه نگارش مقاله با پایان‌نامه متفاوت است. پس می‌بایست در ابتدا نکات مهم و قواعد مقاله نویسی را فرابگیرید زیرا یک مقاله مناسب علاوه بر محتوای ارزشمند باید دارای ساختار اصولی و درستی باشد. برای استخراج مقاله از پایان‌نامه (بصورت فارسی و انگلیسی) همین الان با زدن لینک زیر

در واتسپ سفارش دهید: ۰۹۰۲۰۴۷۸۹۸۱ 

یا با تماس مستقیم مشاوره رایگان دریافت کنید!

 

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه

هزینه استخراج مقاله فارسی از پایان نامه فارسی تقریبا ۴۹۰ هزار تومان می‌باشد.  و هزینه استخراج یک مقاله انگلیسی طلایی ۹۹۰ هزار تومان وبا کیفیت طایی پلاس همراه با بازخوانی ویرایش ۱.۶۶۰.۰۰۰ تومان است. البته این فیمتها کاملا تقریبی است و قیمت نهایی پرو] شما پس از ارسال برای فوناتیم در عرض کمتر از  یکساعت محاسبه و اعلام می گردد.

 

ترجمه مقالات

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

در فوناتیم ترجمه حرفه ای مقاله از فارسی به انگلیسی و همچنین از انگلیسی به فارسی در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت با استفاده از یک تیم ۱۰۰۰نفره از مترجمان انجام می شود. مقالات ارسالی شما معمولاً در عرض چند دقیقه برآورد هزینه می‌شود. همچنین زمان تحویل آن به شما اعلام می گردد. در تیم ما ترجمه با ۳ کیفیت مختلف انجام می گیرد: کیفیت عمومی، پیشرفته و حرفه ای!

همچنین شما میتوانید با زدن گزینه عجله دارم، سفارش ترجمه خود را به صورت فوری انجام دهید. پس از تایید و پرداخت پروژه شما جهت تجربه حرفه ای به مترجم متخصص در زمینه مربوط ارجاع می گردد. مترجمان ما همگی بر زبان انگلیسی مسلط هستند و با کیفیت بالایی اصطلاحات و مفاهیم تخصصی مقاله ها را ترجمه می کنند. با توجه به حساس بودن ترجمه مقاله برای چاپ در نشریات بین المللی پیشنهاد می شود حتماً با یک گروه حرفه‌ای مانند فوناتیم در این زمینه همکاری کنید:

ثبت سفارش ترجمه متن آنلاین

ترجمه مقاله های علمی انگلیسی به فارسی برای ارائه کلاسی

 

ویرایش فنی پایان نامه و مقاله

ویرایش فنی جهت آماده سازی برای ارائه به دانشگاه یا انتشار در ژورنالهای علمی

عموما متون نگارش شده برای ارائه دررساله، پایان‌نامه و مقاله نیاز به قالب‌بندی (ویرایش شیوه رفرنس دهی و…)، ویرایش و بازبینی حرفه ای دارند. فوناتیم علاوه بر خدمات ترجمه متن و فیلم، ویراستاری رساله دکتری، پایان نامه کارشناسی ارشد و … را نیز انجام می‌دهد. بخاطر بهره‌مندی از مترجمان و ویراستاران حرفه‌ای و علمی پروژه پایان نامه، فوناتیم کیفیت کار را به صورت کامل ضمانت می‌کند. از این رو متعهد می شویم که درصورت وجود هرگونه مشکل و اصلاحیه داوری، پایان نامه دوباره بازبینی می شود و ایرادات بصورت رایگان رفع می گردد.

البه سابقه سالهای اخیر و رضایت کاربران نشان داده که احتمال ایرادگرفتن داوران از پایان نامه ویرایش شده توسط تیم حرفه ای فوناتیم بسیار ناچیز است.

در واتسپ سفارش دهید: ۰۹۰۲۰۴۷۸۹۸۱ QR Code ارتباط با واتسپ

 

ویرایش ادبی متن پایان نامه و مقالات انگلیسی

ویرایش ادبی متون و مقالات انگلیسی شما توسط محقق نیتیو انگلیسی زبان انجام می گیرید و در ازای آن یک گواهی معتبر بین المللی برای شما صادر می گردد. متاسفانه اکثر اوقات متونی که از کشوری همچون ایران برای ژورنالهای بین المللی ارسال می گردد بلافاصله ریجکت می شود. این عدم پذیرش اولیه راهی است برای کسب درآمد وبسایتهای ژورنالهای بین المملی! زیرا بدین وسیله شما را مجبور می کنند تا از خدمات سایتهای تابعه آنها استفاده کنید. و چون ما تح.ریم هستیم عملا به راحتی این امکان وجود ندارد. و اگر هم وجود داشته باشد بسیار گرانقیمت و دلاری می باشد.

ما دسترسی به متخصصانی که کار ویراستاری زبان انگلیسی انجام می دهند و خود نیز شهروند انگلیسی زبان ساکن در انگلستان هستند را برای شما فراهم کردیم. برای دیدن تعرفه خدمات ویرایش نیتیو همینجا کلیک کنید!

 

پروژه آماری پایان نامه و طرح های پژوهشی

انجام بخش آماری پایان نامه ها و طرحهای پژوهشی با استفاده از نرم افزارهای مختلف آماری و بروز دنیا!

این بخش نیاز به مشاوره اولیه دارد پس در واتسپ پیام دهید!

۰۹۱۲۷۹۸۶۸۱۶