دانلود رایگان کتاب interchange ویرایش پنجم

دانلود رایگان کتاب interchange

کتاب اینترچنج یک دوره چهار سطحی انگلیسی آمریکایی است. که تا به حال بیش از ۶۰  میلیون دانشجو در سراسر جهان از آن استفاده کرده اند. در این صفحه پس از مقدمه و معرفی، لینک های دانلود رایگان کتاب interchange ویرایش پنجم را در اختیار شما قرار می دهیم.

این نسخه ادعا می کند با استفاده از بینش هزاران معلم با تجربه توسعه یافته است. این مجموعه با داشتن رویکرد ارتباطی در آموزش زبان خارجی، ساختاری انعطاف‌پذیر برای فصل های مختلف و پشتیبانی دیجیتالی آسانی را برای استفاده ارائه می‌کند؛ ابزارهای مورد نیاز را به معلمان می‌دهد و دانش‌آموزان را برای دستیابی به اهدافشان توانمند می‌سازد. در سالهای متمادی معلمان Interchange را انتخاب کرده اند زیرا به نظر می رسد که کار می کند.

و البته مثل همیشه برای رزرو کلاس آنلاین و خصوصی آموزش زبان انگلیسی و یا خرید پکیج آموزش حرفه ای تلفظ زبان انگلیسی می توانید به راحتی به فوناتیم اعتماد کنید.

دانلود رایگان کتاب interchange

ویژگی های کلیدی کتاب اینترچنج ویرایش پنجم

بینش هزاران معلم کمک کرده است تا همه چیزهایی را که در مورد یک دوره کامل آموزش زبان انگلیسی دوست دارید شناسایی و حفظ شود و در عین حال همه به‌روزرسانی‌های درست و به موقع انجام شود. ورزن جدید شامل ریدینگ‌های جدید، فایلهای شنیداری جدید، مکالمات جدید، و حتی « Snapshots» های جدید است.

کتاب هر دانش آموزی همراه با یک خودآموز آنلاین رایگان است،. از جمله صدها تمرین برای ادغام یادگیری در کلاس درس. یک کتاب کار آنلاین نیز موجود است و می تواند با علامت گذاری خودکار و گزارش پیشرفت دانش آموز در وقت ارزشمند معلمان صرفه جویی کند.

«Grammar plus»

در انتهای کتاب هر دانش آموز، گرامر هر واحد را با عمق بیشتری بررسی می‌کند، گرامر را با تمرین‌های کنترل‌شده تمرین می‌کند، و می‌تواند در کلاس کامل شود یا به‌عنوان تکلیف درسی تعیین شود. فعالیت های گوش دادن، به درس های شما طراوت می بخشد. و به دانش آموزان کمک می کند. تا با وارد کردن افکار و احساسات خود در فعالیت ها، یادگیری خود را شخصی سازی کنند.

بخش Readings

بخش ریدینگ کتاب Interchange موضوعات به روز شده ای را ارائه می دهد. که به دانش آموزان امروزی مرتبط است،. در حالی که به آنها کمک می کند. تا مهارت های مختلفی مانند خواندن برای ایده های اصلی، خواندن برای جزئیات، و استنتاج را توسعه دهند. مکالمات تمرین گفتاری و شنیداری را فراهم می کند. آنها همچنین به عنوان الگوهایی برای مکالمات دنیای واقعی هستند که دانش آموزان شما می توانند در زندگی روزمره خود از آنها استفاده کنند.

علاوه بر این، ویرایش پنجم کتاب اینترچنج به محیط یادگیری دیجیتال جدیدی به نام Cambridge One ارتقا یافت. جایی که دانش‌آموزان و معلمان می‌توانند دسترسی آسان به همه مواد آموزشی را در یک مکان و در چندین دستگاه کشف کنند.

کتاب کار دیجیتال: فعالیت‌های سازگار با موبایل برای تمرین زبان و مهارت‌های جدید از هر واحد.

منابع دانشجویی: دسترسی به صوت و فیلم کلاس

کتاب الکترونیکی: نسخه دیجیتالی کتاب دانشجویی همراه با صدا

 

پک دیجیتال برای معلم

دانلود رایگان کتاب interchange، حاوی نسخه جدید این کتاب می باشد که به مدرسان و دانشجویان طیف وسیعی از ابزار آلات دیجیتالی را ارائه می دهد. معلمان زبان می توانند همه ابزارهای آموزشی خود را در یک مکان در Cambridge One بیابند. این پک شامل موارد زیر می باشد:

 کتاب کار دیجیتال:

شما می توانید فعالیت‌های سازگار با موبایل را مشاهده و به دانش‌آموزان اختصاص دهید تا زبان و مهارت‌های جدید هر فصل را تمرین کنند. و همچنین از Gradebook برای پیگیری پیشرفت دانش آموزان خود استفاده کنید.

Presentation Plus:

این مشخصه به معلمان این امکان را می دهد که کتاب دانش آموز، کتاب کار و کاربرگ های فعالیت ویدئویی را ارائه کنند، برنامه صوتی و تصویری کلاس را پخش کنند و اسکریپت ها و کلیدهای پاسخ را نمایش دهند. معلمان می توانند علاوه بر ذخیره جلسات خود، علامت گذاری کرده و پیوندهایی به مؤلفه ها اضافه کنند، و همچنین می توانند برای مرجع بیشتر و پشتیبانی زبان به دیکشنری آنلاین Cambridge متصل شوند.

Testing Program:

نسخه های پی دی اف و ورد آزمون های هر فصل، میان ترم، نهایی و همچنین آزمون های شفاهی و کتبی را می توانید در این بخش ببینید. علاوه بر آن، فایل پی دی اف آزمون تعیین سطح نیز موجود است.

Teacher Resources:

به عنوان یک معلم با صدها فعالیت آماده و کاربرگ. با نکاتی در مورد نحوه ادغام آنها در درس های خود در زمان صرفه جویی کنید. منابع ارزشمند در این قسمت عبارتند از:.

– کاربرگ های گرامر، گوش دادن، ارائه دیجیتالی، واژگان و نوشتن است.

– صوت کلاس

– برنامه ویدیویی

– کتابچه راهنمای معلم

–    بازی ها

– فیلم های ارتقای معلم

 

تحقیق پشت کتاب های Interchange

انتشارات کمبریج برای بازنویسی نسخه جدید این کتاب، معلمان و هماهنگ کنندگان را دور هم جمع کرد و سؤالات متعددی را پیش کشید: معلمان به ما گفتند که دانش آموزان باید یاد بگیرند که چگونه صحبت کنند. مدرسان گفتند که زمان زیادی برای آماده کردن دروس خود ندارند. آنها چند ایده اولیه برای بازنگری اینترچنج به کمبریج دادند.

یک نظرسنجی گسترده به نویسندگان امکان داد تا ایده های خود را با جهان گسترده تر بررسی کنند. مدرسان زیادی تأیید کردند. که نسخه جدید باید روش ارتباطی آزمایش شده و واقعی را حفظ کند. که اینترچنج را خاص می کند. محتوا باید به روز میشد و به طور خاص از معلمان پرسیدند که چه چیزی باید تغییر کند. معلمان کشورهای مختلف با دقت به وبسایت اینترچنج رفتند وگفتند که چه چیزی باید تغییر کند. در مجموع، بیش از ۱۵۰۰ معلم با زمینه های مختلف اقدام به ارسال بازخورد آموزشی کردند.

 

محتویات کتاب Interchange

هر واحد در Interchange Fifth Edition شامل دو Cycle است که هر کدام دارای موضوع، نکته گرامری و عملکرد خاصی است. این واحدها شامل تمرین‌های مختلفی از جمله Snapshot،. مکالمه، Perspectives، Grammar focus، تلفظ، بحث، Word power، گوش دادن،. نوشتن، خواندن، و فعالیت‌های تبادلی هستند. ترتیب این تمرین ها از بخشی به بخش دیگر متفاوت است. در زیر نمونه ای از سطح ۲ این کتاب را می بینید.

Cycle 1 (Exercises 1–۷)

Topic: Holidays and special occasions

Grammar: Relative clauses of time

Function: Describe celebrations and annual events

 1. Snapshot

واژگان دنیای واقعی را برای بحث در مورد موضوع ارائه می دهد.

 • سوالات بحث هدایت شخصی را ارائه می دهد.
 1. Word power

 • تمرین با ترکیب و دسته بندی واژگان را فراهم می کند.
 • تمرین آزادتر و شخصی تر را ترویج می کند.
 1. Perspectives

 • این بخش گوش دادن و تمرین گفتاری ساختار یافته را ارائه می دهد.
 • معانی و کاربرد گرامر چرخه، عبارات مفید و گفتمان را معرفی می کند.
 1. Grammar focus

 • این قسمت تمرین دستور زبان کنترل شده را. در زمینه های واقع بینانه، مانند مکالمات کوتاه ارائه می دهد.
 • تمرین صحبت کردن آزادتر و شخصی تر را ارائه می دهد.
 1. Listening

 • در این بخش، انواع مهارت های گوش دادن مانند گوش دادن به ایده ها و جزئیات اصلی را توسعه می یابد.
 • و شامل تمرین های گفتاری پس از شنیدن است.
 1. Writing

 • نمونه نگارش مدل ارائه می دهد.
 • در نوشتن متون مختلف، مانند وبلاگ ها و پیام های ایمیل، مهارت ها را توسعه می دهد.
 1. Speaking

 • وظایف ارتباطی را فراهم می کند که به توسعه روانی شفاهی کمک می کند
 • شامل کار جفتی، کار گروهی و فعالیت های کلاسی است

 

دانلود رایگان کتاب interchange کتابی کار می کند

بیش از ۵۰ میلیون نفر در سراسر جهان از کتاب Interchange استفاده کرده اند. در طول چندین نسخه آن، معلمان به طور مداوم گزارش داده اند. که آن کار می کند. دانش‌آموزان آن‌ها هنگام مطالعه با Interchange انگلیسی را به خوبی یاد می‌گیرند. این نوع شواهد حکایتی در نوع خود جالب است،. مبنی بر اینکه این کتاب مفید است و برای دانشجویان و معلمان کار می کند.

 

اپلیکیشن کلاس درس کتاب اینترچنج

اپلیکیشن Interchange Classroom به معلمان اجازه می دهد مطالب موجود در کتاب درسی را با نظرسنجی، نظرسنجی و فلش کارت های عکس به یک محیط دیجیتال گسترش دهند. این اپلیکیشن به طور خاص برای استفاده در کلاس درس طراحی شده است. تا دانش آموزان را عمیق تر کند و به معلمان کمک کند. تا یادگیری دانش آموزان را سریع ارزیابی کنند. با این توضیحات بعید می دونم که از دانلود رایگان کتاب interchange پشیمان بشید.

منبع: وبسایت کمبریج

دانلود رایگان کتاب interchange با لینک مستقیم:

دانلود سطح  Intro

 1. دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز  ۱۵۷ MB
 2. دانلود فایل PDF کتاب معلم  ۲۹ MB
 3. دانلود فایل PDF کتاب کار  ۲۳۱ MB
 4. دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز  ۳۰۹ MB

دانلود سطح ۱ کتاب interchange

 1. دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز  ۱۵۳ MB
 2. دانلود فایل PDF کتاب معلم  ۹۱ MB
 3. دانلود فایل PDF کتاب کار  ۱۶ MB
 4. دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز  ۲۵۹ MB

دانلود سطح ۲ کتاب interchange

 1. دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز  ۱۵۱ MB
 2. دانلود فایل PDF کتاب معلم  ۳۲ MB
 3. دانلود فایل PDF کتاب کار  ۴۶ MB
 4. دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز  ۳۲۳ MB

دانلود سطح ۳

 1. دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز  ۱۴۷ MB
 2. دانلود فایل PDF کتاب معلم  ۱۰۸ MB
 3. دانلود فایل PDF کتاب کار  ۵۱ MB
 4. دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز  ۳۱۱ MB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان