دانلود رایگان ویرایش جدید کتاب Oxford Word Skill

ویرایش دوم کتاب Oxford Word Skills

دانلود کتاب word skill به زبان آموزان کمک می کند تا زبان خود را تقویت کنند. این کتاب یکی از پرارجاع ترین کتابهای آموزش لغت انگلیسی است که تقریبا همه اساتید زبان انگلیسی آن را به دانشجویان خود معرفی می کنند. ویرایش دوم مجموعه Oxford Word Skills همانند یک ابزار کاربردی، مسیر آموزشی جذابی را برای‌ شما رقم می‌زند. در ضمن این مجموعه کتاب در سه سطح وجود دارد که شما با دانستن سطح خود می توانید برای بهبود واژگان و مهارت های یادگیری خود یکی را انتخاب کنید.

دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills

کتاب word skill ارائه های کوتاه و واضح و فرصت های زیادی برای تمرین به زبان آموزان می دهد و از جهتی  اعتماد به نفس شما را برای استفاده از واژگان جدید افزایش خواهد داد. همچنین طیف وسیعی از موضوعات و موقعیت های روزمره را پوشش می دهد. شما می توانید از این موضوعات و موقعیت ها در تمرین روزمره خود داشته باشید. البته قبلا دانلود رایگان مجموعه کتاب اینترچنج را هم برای شما گذاشته بودیم.

با دانلود کتاب  word skillچه ویژگی هایی می توانید مشاهده کنید؟

  • ۲۰۰۰ کلمه در هر سطح و نحوه کار کلمات را در متن نشان می دهد.
  • کتاب word skill  فعالیت های شنیداری و گفتاری تعاملی و مدل تلفظ برای هر مورد از واژگان را افزایش می دهد.
  • تقویت مهارت های زبان شما شامل: لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ.
  • تمرین های زیاد کتاب و مرور مکرر کلمات باعث به خاطر سپردن واژگان و گرامر در شما و نهایتا یادگیری زبان انگلیسی خواهد شد.

 راستی! میدونستی می تونی بصورت رایگان و آنلاین در وبسایت فوناتیم تعیین سطح بشی؟؟!!

👈 آزمون تعیین سطح استاندارد رایگان 👉

نحوه استفاده از کتاب Oxford Word Skill

با دانلود کتاب word skill همراه با یادگیری ۲۰۰۰ کلمه شما را می تواند برای آزمون های عمومی زبان انگلیسی آماده کند.  شما  از این کتاب می توانید تنها در منزل خود مطالعه کنید یا در کلاسهای زبان. در کلاسهای زبان زمانی که سطح شما را بررسی کردن با انتخاب یکی از این سطح شروع به یادگیری به شما خواهند کرد.

دانلود کتاب word skill و داشتن این کتاب شما می توانید در آموزشگاه زبان هر جلسه یک درس آن راتمرین کنید.  واژگان را برای یادگیری و به خاطر سپردن زبان آموزان در یک جلسه معرفی می شود و کلمات جدید را با استفاده از زمینه ها و موقعیت های زندگی واقعی توضیح می دهند.

شما می توانید با دانلود کتاب word skill که در خانه و آموزشگاه ها تمرین می شود این امکان  را می دهد که پیشرفت خود را بررسی کنید ومشاهده کنید که آیا با این همه تمرین های مکرر می توانید واژگان را یادآوری کنید و در زندگی روزمره خود به کاربگیرید.  اگر شما  زمان کم دارید نگران این موضوع نباشید زیرا فقط می توانید از Oxford Word Skills برای ۲۰ یا ۳۰ دقیقه از یک درس استفاده کنید. توضیحات کوتاه و فعالیت های تمرین سریع به معنای حداقل آمادگی شما است.

زبان آموزان می توانند از دفترچه یادداشت برای ذخیره و چاپ یادداشت ها یا ترجمه های خود استفاده کنند. این می تواند یکی از ویژگی خوب این کتاب باشد که با داشتن فضا به شما امکان یادداشت نکات را در کنار تمرین می دهد که شما میتوانید به راحتی تمرین ها را به خاطر بسپارید.

آموزش تلفظ انگلیسی

سی دی برنامه کتاب

با استفاده از CD-ROM Super-Skills در هر سطح آموزشی، یادگیری فعال را در بین دانشجویان تشویق کنید تا آنچه را که زبان آموزان در کتاب آموخته اند تثبیت کنند.  مدل های تلفظ و دیالوگ ها به زبان آموزان تمرین گوش دادن و همچنین فرصتی برای گفتن کلمات جدید و تمرین عبارات جدید را می دهد. این گونه فعالیت های خواندن و نوشتن برای هر واحد یکپارچگی بیشتری را فراهم می کند زیرا هر چه تعداد دفعات بیشتری از یک کلمه استفاده کنید، احتمالاً آن را بیشتر به خاطر خواهید آورد!

دانلود کتاب word skill و برنامه این کتاب

با دانلود کتاب word skill  ویرایش جدید این مجموعه می‌توانید به اپلیکیشن the Oxford Advanced Learner’s Dictionary  هم دسترسی پیدا کنید. با داشتن این اپلیکیشن مسیر آموزشی‌تان ساده‌تر و در عین حال جذاب‌تر پیش می‌رود. شما می‌توانید به کمک آن، تلفظ تمام کلمات را به ‌درستی یاد بگیرید و بارها تمرین کنید. با این برنامه می‌توانید صدای خود را ضبط کنید و آن را با تلفظ اصلی واژگان مقایسه کنید. هر کجا که باشید، می‌توانید اطلاعات کلمات مورد نظرتان را از طریق این برنامه ببینید و حتی به صورت آفلاین معنی کاملش را بیابید.

سایت دانشجویی Oxford Word Skills آنلاین

در سایت تخصصی این کتاب دانش آموزان به مطالب تمرینی بیشتری برای گسترش و بهبود دایره لغات خود از جمله فعالیت های شنیداری و تست ها دسترسی دارند. ابزارهای یادگیری اضافی قابل دانلود مانند واژگان ماهانه، سوابق یادگیری و کتاب‌های جیبی واژگان، مطالعه واژگان را سرگرم‌کننده می‌کند. شما میتوانید از طریق لینک زیر کتاب را دانلود کنید.

ویرایش دوم کتاب Oxford Word Skills

لینک دانلود کتاب سطح مقدماتی

لینک دانلود کتاب Oxford Word Skills سطح متوسط

دانلود کتاب  Oxford Word Skills [Upper-intermediate] 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان